Plan kolędy

PIĄTEK – 28 grudnia 2018 r.

od 16.00 – ul. Zdrojowa, Ślusarska, Zaułek, Szparagowa – od nr 1 do 27, następnie ul. Wiekowa i Śniadeckiego.

od 16.00 – ul.  Kombajnowa – nr nieparzyste – od 1 do 17.

od 16.00 – ul. Uczniowska "przy szkole" - od nr 1 do 4, a następnie ul. Kombajnowa – nr parzyste - od 2 do 34.

od 18.00 – ul. Usługowa - od nr 1 do 42.

Sobota – 29 grudnia 2018 r.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr parzyste – od 2 do 42.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr parzyste – od 96 do 44.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr nieparzyste – od 1 do 31.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr nieparzyste – od 63 do 33, a następnie ul. Uczniowska "do mostku" - od nr 4A do 10.

PONIEDZIAŁEK – 31 grudnia 2018 r.

od 09.00 – ul. Popioły od nr 2 do 4 oraz ulice: Polesie, Betonowa i Altanowa.

od 09.00 – ulice: Rodzinna, następnie ulice: Świerszczyka i Cienista.

od 09.00 – ul. Popioły od nr 44 do 52/58.

od 11.00 – ul. Popioły od nr 7/9 do 38 oraz ulice: Wejherowska, Białowieska, Purpurowa, Przyjemna i Raduńska.

ŚRODA – 02 stycznia 2019 r.

od 16.00 – ul. Skrajna.

od 16.00 – ul. Zastawna, następnie ulice: Letniskowa i Laskowa.

od 16.00 – ul. Czartoryskiego, następnie Albańska.

od 18.00 – ul. Bosmańska, następnie Profilowa.

CZWARTEK – 03 stycznia 2019 r.

od 16.00 – ul. Nad Nerem, następnie ulice: Scaleniowa, Swobodna i Leśna.

od 16.00 – ul. Długa.

od 16.00 – Rafowa, następnie ulice: Goplany, Masztowa i Wigerska.

od 18.00 – ul. Konna oraz ulice: Niwelacyjna i Wyspowa.

PIĄTEK – 04 stycznia 2019 r.

od 16.00 – ul. Mierzejowa, następnie Kutrowa.

od 16.00 – ul. Zamulna, następnie ulice: Chylońska i Redowa.

od 16.00 – ul. Plażowa, następnie ul. Wirowa.

SOBOTA – 05 stycznia 2019 r.

od 09.00 – ul. Farna.

od 09.00 – ul. Zarzeczna.

od 09.00 – ul. Patriotyczna, następnie ulice: Głębinowa i Murawy.

od 09.00 – ul. Jesiotrowa.

PONIEDZIAŁEK - 07.01.2019 r.

od 16.00 – Solankowa, następnie Rozewie i Iłowa

od 16.00 – Oksywie, następnie Promowa

od 16.00 – Pozioma, następnie Wyścigowa

od 18.00 – Elbląska, następnie Komunalna

WTOREK - 08.01.2019 r.    

od 16.00 – Wędkarska

od 16.00 – Ciechocińska

od 16.00 – Dorszowa, następnie Sportowa

od 18.00 – Kierunkowa, następnie Tczewska

ŚRODA - 09.01.2019 r.

od 16.00 – Koszalińska

od 16.00 – Ksawerowska

od 16.00 – Orłowska z Działową

od 18.00 – Wazów, następnie Oazowa

CZWARTEK - 10.01.2019 r.        

od 16.00 – Kuźnicka, następnie Placowa

od 16.00 – Halki

od 16.00 – Ekonomiczna, wraz z Szymanowskiego, Miniaturową i Strefową

od 18.30 – Pabianicka nr od 304 do 240.

PIĄTEK - 11.01.2019 r.       

od 16.00 – Rzemieślnicza, wraz ze Szczerą, następnie Marii

od 16.00 - Pikowa, następnie Brydżowa

od 16.00 - Astronomiczna, następnie Rejonowa oraz Bierna

od 18.00 - Pogorzel

SOBOTA - 12.01.2019 r.    

od 09.00 – Przestrzenna od nr 1 do 73A

od 09.00 – Przestrzenna od nr 2 do 48 wraz z Pasjansową

od 09.00 – Sławna, Feliksy, Kurpińskiego następnie Przestrzenna od nr 52 do 94

od 09.00 – Tabelowa i Rozalii

PONIEDZIAŁEK - 14.01.2019 r.     

od 16.00 – Atutowa, następnie Żwawa

od 16.00 – Karowa, następnie Łużycka

od 18.00 – Dodatnia i Skośna

WTOREK - 15.01.2019 r.

od 16.00 – Plastyczna, następnie Kierowa

od 16.00 – Duetowa, następnie Plenerowa, Klubowa i Leżakowa

od 18.00 – Bulwarowa, następnie Amatorska i Piwowarska

ŚRODA - 16.01.2019 r.

od 16.00 – Kwaterunkowa

od 16.00 – Treflowa

od 18.00 – Jagiełły

CZWARTEK - 17.01.2019 r.    

od 16.00 – Magdaleny

od 16.00 – Pańska, następnie Godna

od 18.30 – Płomienna, następnie Rudzianka

PIĄTEK - 18.01.2019 r.   

od 16.00 – Mierzyńskiego

od 16.00 – Okrężna i Bilardowa, następnie Trudna

od 18.00 – Miejska

SOBOTA - 19.01.2019 r. 

od 09.00 – Rudzka nr od 23 do 53

od 09.00 - Rudzka nr od 149 do 103, oraz nr 101, 101A, 101B, następnie   nr 59 i 61

od 09.00 - Rudzka nr od 67 do 97, oraz nr 99, 99A, 99B, następnie  nr od 168 do 30.

PONIEDZIAŁEK - 21.01.2019 r.        

od 16.00 – Finansowa nr 6 – 76.

od 16.00 – Finansowa nr 3 – 81.

od 18.00 – Dzwonowa, następnie Finansowa nr 78 – 96, Finansowa nr 107 – 83, Wojewódzka i Matowa.

WTOREK - 22.01.2019 r.   

od 16.00 – Narwik, następnie Starorudzka nr 69A – nr 29A.

od 16.00 – Starorudzka nr 88 – 32.

od 18.00 – Starorudzka nr 92 – 90Ł, następnie Starorudzka nr 76C – 88C, 76B – 88B, 76A – 88A.

ŚRODA - 23.01.2019 r.

od 16.00 – Demokratyczna nr 1 – 79.

od 16.00 – Demokratyczna nr 4 – 108, następnie Demokratyczna nr 111 – 81.

od 18.00 – Heleny.

CZWARTEK - 24.01.2019 r.       

od 16.00 – Aleksandra nr 22 – 48, następnie Municypalna. 

od 16.00 – Aleksandra nr 1 – 51, następnie Blokowa.

od 18.30 – Woźnicza.

PIĄTEK - 25.01.2019 r.      

od 16.00 – Słupska, następnie Lubuska oraz Graniczna blok 63, 67, oraz nr 81, 83 i 87.

od 16.00 – Falowa, następnie Graniczna blok 57 i 59.

od 18.00 – Graniczna nr 43, 45, 49, 51, następnie Graniczna blok 61 i 65.

SOBOTA - 26.01.2019 r.   

od 09.00 – Przewodnia nr 64 – 88, następnie Przewodnia nr 89A – 69 oraz Statutowa.

od 09.00 – Przewodnia nr 1 – 65.

od 09.00 – Przewodnia nr 14 – 62.

Orszak Trzech Króli

Dzisiaj jest

sobota,
23 lutego 2019

(54. dzień roku)

Święta

Sobota, VI Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Polub nas..

Znalezione obrazy dla zapytania facebook

Polecane strony

Znalezione obrazy dla zapytania archidiecezja lodz

Licznik

Liczba wyświetleń:
471172