XXIV Niedziela Zwykła

15  września  2019

1.      1.W dni powszednie odprawiamy msze św. o godz. 7.00, 17.30 i 18.00. Informujemy, że są jeszcze wolne intencje Mszy Świętej.

2. Przypominamy, że: w poniedziałki w g. 17.00 – 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Wtorki – Nowenna do Św. Józefa. Środy – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Czwartki – Koronka do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwa od wtorku do czwartku odprawiamy, po ostatniej mszy świętej wieczorowej.

3.Pielgrzymka do Medjugorie od 05 do 15.10. odbędzie się, chociaż w mniejszej grupie. Możemy się jeszcze dopisać w tym tygodniu. Duchowym opiekunem pielgrzymki będzie x. Proboszcz

4.Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii św. i Bierzmowania. Rodzice zapisują swoje dzieci, które przystąpią do tych sakramentów w 2020 r. Zapisy w kancelarii Parafialnej.

5.I spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców z kl. VIII oraz starszych w ostatni wtorek września /24.09/ o godz. 18 w kościele.

6.I spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św. w ostatnią niedzielę września /29.09/ na mszy św. o g. 12;00.

7.W sobotę zapraszamy ministrantów na pierwsze spotkanie o g. 11;00.

8.Serdecznie zapraszamy młodzież ze Szkół Średnich i starszą na pierwsze spotkanie w piątek o g. 19;00 w domu parafialnym.

9.Dzisiaj w kościołach zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej

10. Zapraszamy do kupowania prasy katolickiej wyłożonej na stolikach pod chórem.

11. Osobom, które będą w tym tygodniu obchodzić swoje urodziny, imieniny, jubileusze, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.

piątek,
20 września 2019

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Rok C, I